You are here
Home > Webmaster > Mogoze v2.6 – Mobil Uyumlu WordPress Haber / Magazin Teması

Mogoze v2.6 – Mobil Uyumlu WordPress Haber / Magazin Teması

wordpress-haber-magazin-teması

Mogoze V2.6 İndir | ThemeForest Premium Duyarlı Dergi WordPress Tema

Mogoze v2.6 – geçerlilik kodu ile son HTML5 ve CSS3 teknikleri kullanılarak sevgi ile oluşturulan ThemeForest Premium Duyarlı Dergi WordPress Tema, tamamen duyarlı herhangi bir cihaz yanı sıra PC’ler ile kolaylıkla kullanılabilir, tüm mobil cihazlarda mükemmel bakmak için. tabletler ve akıllı telefonlar (tarayıcı yeniden boyutlandırmak ve bunu kontrol etmek yenileme vurmak) için optimize Bu WordPress Tema% 100 Duyarlı tasarımı.

 

Tema’nın Demo’sunu Buradan İnceleyin Tema demosu temanın sahiplerinin ücretli olarak satıldığı platformlarda kuruludur. Demo içeriğinin aynısını yapmak için bazı temalar içinde Simple Data vey xml dosyaları bulunmaktadır. Eğer yoksa kendi bilgileriniz ile yapmak zorundasınız.

Dosyayı indirmek için aşağıdaki linkleri kullanın. Linkler sizi bc.vc sitesine yönlendirecektir. 5 saniye sonra Sağ Üst köşede Geç Butonunu gördüğünüzde tıklayın ve indirme sayfasına geçin.

Alternatif indirme linki 1Alternatif linkler sizin için farklı sunuculara dosyaların silinmesine karşı yüklenmiştir. Eğer sunuculardan birinde bir sorun yaşşıyorsanız lütfen bize bildiriniz.

Alternatif indirme linki 2Alternatif linkler sizin için farklı sunuculara dosyaların silinmesine karşı yüklenmiştir. Eğer sunuculardan birinde bir sorun yaşşıyorsanız lütfen bize bildiriniz.

Alternatif indirme linki 3Alternatif linkler sizin için farklı sunuculara dosyaların silinmesine karşı yüklenmiştir. Eğer sunuculardan birinde bir sorun yaşşıyorsanız lütfen bize bildiriniz.

Alternatif indirme linki 4Alternatif linkler sizin için farklı sunuculara dosyaların silinmesine karşı yüklenmiştir. Eğer sunuculardan birinde bir sorun yaşşıyorsanız lütfen bize bildiriniz.

Alternatif indirme linki 5Alternatif linkler sizin için farklı sunuculara dosyaların silinmesine karşı yüklenmiştir. Eğer sunuculardan birinde bir sorun yaşşıyorsanız lütfen bize bildiriniz.

 

Sosyal medyada paylaş...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on TumblrPin on Pinterest

Bir Cevap Yazın

Top