You are here
Home > Webmaster > Sahifa v5.6.0 – WordPress Haber, Magazin, Blog Teması indir

Sahifa v5.6.0 – WordPress Haber, Magazin, Blog Teması indir

Sahifa[1]

Sahifa v5.6.0 indir | ThemeForest Premium Duyarlı WordPress Haber, Magazin, Blog Tema

Sahifa v5.6.0 – Duyarlı WordPress Haber, Magazin, Blog Tema en son ve en yararlı işlevselliği ile Loaded edilir, bu duyarlı WordPress tema güçlü özellikleri ile pratik zerafeti birleştirir. Retina hazır ve özellikle cihazlar ve platformlar geniş bir dizi genelinde kullanılmak üzere tasarlanmış, çok yönlü ve özelleştirilebilir tema bloglar, haber ve dergiler için yankılanan popüler bir seçim olmaya devam ediyor. Bu wordpress teması sürümünü indirebilirsiniz

 

Dosyayı indirmek için aşağıdaki linkleri kullanın. Linkler sizi bc.vc sitesine yönlendirecektir. 5 saniye sonra Sağ Üst köşede Geç Butonunu gördüğünüzde tıklayın ve indirme sayfasına geçin.

Alternatif indirme linki 1Alternatif linkler sizin için farklı sunuculara dosyaların silinmesine karşı yüklenmiştir. Eğer sunuculardan birinde bir sorun yaşşıyorsanız lütfen bize bildiriniz.

Alternatif indirme linki 2Alternatif linkler sizin için farklı sunuculara dosyaların silinmesine karşı yüklenmiştir. Eğer sunuculardan birinde bir sorun yaşşıyorsanız lütfen bize bildiriniz.

Alternatif indirme linki 3Alternatif linkler sizin için farklı sunuculara dosyaların silinmesine karşı yüklenmiştir. Eğer sunuculardan birinde bir sorun yaşşıyorsanız lütfen bize bildiriniz.

Alternatif indirme linki 4Alternatif linkler sizin için farklı sunuculara dosyaların silinmesine karşı yüklenmiştir. Eğer sunuculardan birinde bir sorun yaşşıyorsanız lütfen bize bildiriniz.

Alternatif indirme linki 5Alternatif linkler sizin için farklı sunuculara dosyaların silinmesine karşı yüklenmiştir. Eğer sunuculardan birinde bir sorun yaşşıyorsanız lütfen bize bildiriniz.

Sosyal medyada paylaş...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on TumblrPin on Pinterest

3 thoughts on “Sahifa v5.6.0 – WordPress Haber, Magazin, Blog Teması indir

  1. Bu tema çok karışık gibi ama kullanılmasını bilen biri bunu tam anlamıyla mükemmel bir hale getirebilir.

Bir Cevap Yazın

Top