You are here
Home > Webmaster > VideoTube v2.2.9 | WordPress mobil uyumlu video ve film teması

VideoTube v2.2.9 | WordPress mobil uyumlu video ve film teması

VideoTube-v2.2.6-A-Responsive-Video-WordPress-Theme[1]

VideoTube v2.2.9 indir | Themefores Premium Duyarlı video WordPress Tema

VideoTube v2.2.9 Bir Themforest Premium Duyarlı video ve Dergi WordPress Tema olduğunu. Bu WordPress teması ile toplamak ve çevrimiçi favori videoları paylaşabilirim? Web’de yayınlamak için kendi işini yükleyerek ilgileniyor musunuz? Bu tema sizin için burada. Bu WordPress Tema Önceki sürümünü indirebilirsiniz

 

Tema’nın Demo’sunu Buradan İnceleyin Tema demosu temanın sahiplerinin ücretli olarak satıldığı platformlarda kuruludur. Demo içeriğinin aynısını yapmak için bazı temalar içinde Simple Data vey xml dosyaları bulunmaktadır. Eğer yoksa kendi bilgileriniz ile yapmak zorundasınız.

Dosyayı indirmek için aşağıdaki linkleri kullanın. Linkler sizi bc.vc sitesine yönlendirecektir. 5 saniye sonra Sağ Üst köşede Geç Butonunu gördüğünüzde tıklayın ve indirme sayfasına geçin.

Alternatif indirme linki 1Alternatif linkler sizin için farklı sunuculara dosyaların silinmesine karşı yüklenmiştir. Eğer sunuculardan birinde bir sorun yaşşıyorsanız lütfen bize bildiriniz.

Alternatif indirme linki 2Alternatif linkler sizin için farklı sunuculara dosyaların silinmesine karşı yüklenmiştir. Eğer sunuculardan birinde bir sorun yaşşıyorsanız lütfen bize bildiriniz.

Alternatif indirme linki 3Alternatif linkler sizin için farklı sunuculara dosyaların silinmesine karşı yüklenmiştir. Eğer sunuculardan birinde bir sorun yaşşıyorsanız lütfen bize bildiriniz.

Alternatif indirme linki 4Alternatif linkler sizin için farklı sunuculara dosyaların silinmesine karşı yüklenmiştir. Eğer sunuculardan birinde bir sorun yaşşıyorsanız lütfen bize bildiriniz.

Alternatif indirme linki 5Alternatif linkler sizin için farklı sunuculara dosyaların silinmesine karşı yüklenmiştir. Eğer sunuculardan birinde bir sorun yaşşıyorsanız lütfen bize bildiriniz.

Sosyal medyada paylaş...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on TumblrPin on Pinterest

Bir Cevap Yazın

Top