Buradasınız
Anasayfa > Program indir > Antivirüs Programları > Virüs temizleme programı ComboFix indir

Virüs temizleme programı ComboFix indir

Virüs temizleme programı indir

Combofix, bilgisayarımıza bulaşan kötü amaçlı yazılım ve virüsleri tek başına temizleyebilen güçlü bir sistem güvenliği programıdır. Zaman zaman en iyi antivirüs ve güvenlik programlarının algılayamadığı kötü amaçlı yazılım ve virüsleri bile tespit edip tek başına imha edebilmektedir.

İnternet üzerinden indirdiğimiz oyunlar, filmler, programlar veya taşınabilir aygıtlar ile bilgisayarlar arasında yaptığımız veri transferleri. Bu örnekleri artırmak mümkün ve bu örneklerden sadece bir tanesi bile bilgisayarımıza kötü amaçlı yazılım veya virüs bulaşması için kâfi olabilir.

Bilgisayarımıza kötü amaçlı yazılım veya virüs bulaşması halinde tüm kişisel verilerimiz çalınabilir ve dosyalarımız kullanılamaz hale gelebilir. Böyle bir duruma girmekten sakınmak için öncelikle alışveriş, indirme ve gezinmelerimizi güvenilir web siteleri üzerinden yapmamız icap eder.

Bu tür istenmeyen bir duruma girmemiz halinde ise combofix programını kullanarak bilgisayarımızda bulunan kötü amaçlı yazılım ve virüsleri temizleyebiliriz. Ayrıca combofixin, flash bellek ve harici disk temizleme desteği sayesinde taşınabilir aygıtlarınızı da tarayıp zararlı yazılım ve virüslerden arındırabilirsiniz.

En bilindik kötü amaçlı yazılımlar; virüs, truva atı (trojan horse), casus yazılım (spyware), solucan (worm), arka kapı (backdoor), telefon çevirici (dailer), mesaj sağanağı (spam), tarayıcı ele geçirme (browser hijacking), kök kullanıcı takımı (rootkit), korunmasızlık sömürücü (exploit), klavye takip sistemi (keylogger)

32 Bit;
Seçenek: İNDİR

64 Bit;
Seçenek: İNDİR


Bu yazıya puan vererek diğer yazılardan daha fazla yararlı olduğunu bize bildirebilirsiniz.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...
Yazılara verdiğiniz derecelendirmeler site yönetimi tarafından yararlılığı göz önüne alınarak ilgi odağı olarak görülmektedir.

Bir Cevap Yazın

Top