Buradasınız
Anasayfa > Wifi şifre kırma ve Şifre güçlendirme

Wifi Şifre Kırma

Modemlerin internetlerini bilgisayarlarla buluşturmak için bir çok yöntemi vardır. Bunlar son yıllarda kablo bağlantı modemlerden wifi modemlre geçmiş ve akıllı cihazlarında çıkması ile bütün şekilde kablosuz Wifi sistem tercih edilmiştir. Artık kablo bağlantılara göre çok daha hızlı olduğu da doğrudur. Tabi ki bu hızlar ve bazı özelliklerin tam anlamıyla kullanılabilmesi için mesafelerin önemi büyüktür. Yakın mesafede tam performans alabilirken uzak mesafeler bazen tam bir hayal kırıklığı yaratabilir.

Wifi Şifreleme Güvenliği

Modeme izinsiz cihazların bağlanmasını engellemek içinde yeni yöntemler geliştirildi tabiki. Bunun için en bilindik ve kolay yöntem şifreleme sistemi kullanmaktı. Ne kadar güvenli olduğu tabiki tartışılır bir konudur. Her yeni dönemde bir şifreleme kombinasyonun vasat bir halde yok olduğunuda görmekteyiz. Wifi şifre kırma artık bir çok program sayesinde herkesin yapabileceği bir iş haline gelmiştir. Kolay bir çok yolu olduğu gibi kesin çözüm arayanlarda olmaktadır. Biraz profesyonellik ve Üst seviye profesyonel wifi kırıcı sistemler bulunmaktadır. Kendi bilginize göre ücretsiz internet kullanmak için bu yöntemleri kullanabilirsiniz.

Wifi şire kırma işlemleri çoğu zaman olumsuz sonuçlanabilir çünkü yeni teknolojilerin açıklarının bulunması ve kırılabilir hale gelmesini biraz sürebilmektedir. Yapmanız gereken sabretmektir. Böylelikle en iyi sonuçları alabilirsiniz. İlk denemede hiç bir zaman vazgeçmeyin.

Wifi şifresini kırdığınız modem sahibi sizi görebilir mi?

Destek soruları arasında en çok karşılaştığımız soruladan birisi bu. Ve deyatlı olarak anlatmakta fayda var. Bunun için bir çok yöntem vardır, bu biraz sizin bilgisayar ve ağ gizliliği ile alakalıdır. Her bilgisayarın internete bağlanabilmesi için wifi modeme bağlanması gerektiğini söylüyoruz. Ve bir çok modem günümüzde kendine bağlananları görebilir. Blocklayabilir ve Mac adreslerine kadar görebilir. Bunun için ilk önce bağlandığınız modemi kontrol etmenizde fayda vardır. Hatta panel açık ise modem giriş şifresini değiştirmeniz kesin çözüm olacaktır.

Eğer bilgili birisi ise nadirende olsa modem log kayıtlarını inceleyecektir. Uğraşır ve mahkeme yoluna başvurursa başınız ağrıyabilir çünkü sonuçta bu işlem yasal değildir.

 

Dosya Adı : Dumpper-v.90.1-Dumpper.NET.rar
Dosya Boyutu : 8.4 MB
Dosya Formatı : rar
Dosya Rar Şifresi : Dumpper.NET  Rar içinde açıklamalar kısmında verilmiştir.
Dumpper İndirme Linkleri | Yandex | Google Drive | OpenCloud

Dumpper v.91.0 – Dumpper.NET.rar Dumpper v.90.6 – Dumpper.NET.rar Dumpper v.90.5 – Dumpper.NET.rar Dumpper v.90.4 – Dumpper.NET.rar Dumpper v.90.3 – Dumpper.NET.rar Dumpper v.90.2 – Dumpper.NET.rar Dumpper v.90.1 – Dumpper.NET.rar Dumpper v.60.7 – Dumpper.NET.rar Dumpper v.60.6 – Dumpper.NET.rar Dumpper v.30.9 – Dumpper.NET.rar

 

Wifi Modem Şifresi Kırma

Dumpper bilindiği üzere Wifi modemlerdeki wps açıklarını kullanarak modem girişi sağlamaktadır. Öncelikli olarak bilmeniz gereken şey, bu programın çalıştığı, ama bütün modemleri kırmadığıdır.

Böyle bir durum olsa kimse internet almaz ve herkes suçlu olur. Nasıl siz çok zekiyseniz ve internet şifresi kırmak istiyorsanız, birileride sizden zekidir ki modem şifresini kırdırmaz.

Dumpper’dan korunmakta oldukça basittir. Modemdeki WPS özelliğini kapatıp, Şifre kombinasyonunu zorlarştırın. Olsun bitsin. Bunun için gelip burda yorumlara gizli gizli erkeklik yapmanıza gerek yok yani.

Kimileri çıkıcak reklamlara tıklayacak, kimileri programı kuramıyacak, gelecekler burada öyle yaparım böyle yaparım diye erkeklikler falan filan.

Kuş kadar beyniniz ile sanki para veripte karşılık alamamış gibi konuşacaksınız. Önce saygı,


Dumpper programı ile wifi şifrelerini kırdığını en sağlıklı gördüğümüz sürümler v60 ve altı sürümlerdir. Eğer son sürümde sorun yaşıyorsanız daha alt sürümleri deneyebilirsiniz. Bir çok kullanıcınında aynı şeyleri söylediğini göreceksiniz. Dumpper önceden kırıyordu ama şimdi kırmıyor gibi şikayetleri var. Dumpper hala wifi şifreleri kırabiliyor ama son sürümlerdeki wps pinlerin bazı uyumsuzluklarından kaynaklanabilir belki kırmama gibi sorunlar yaşanıyor. Son sürümle kıramadığımız wifi ağlarını düşük sürümlerle kırdığımız çok oluyor.

Son Sürüm Dumpper ve windows üzerinde kurulumu gerçekleştir. Önerilen Windows 7’dir


Wifi şifre kırma suçmudur?

Evet.

 


Bu yazıya puan vererek diğer yazılardan daha fazla yararlı olduğunu bize bildirebilirsiniz.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (9 votes, average: 4,11 out of 5)
Loading...
Yazılara verdiğiniz derecelendirmeler site yönetimi tarafından yararlılığı göz önüne alınarak ilgi odağı olarak görülmektedir.

ڧ ZLine
Arkamda bıraktığım herkesin A'*'.na koyayım."

Bir Cevap Yazın

Top