You are here
Home > Windows Programları > ZincRED online televizyon izleme programı indir

ZincRED online televizyon izleme programı indir

onlinetv

ZincRED online televizyon izleme programı bilgisayar başında işlerini halledenlerin ve televizyona kalkmak zorunda kalmak istemeyen insanların işine çok yarayacak bir programdır. Bu program sayesinde televizyonu takip etmeniz gerekmez yada antenden bilgisayara kablo çekerek tv kartı kullanmanıza gerek yoktur. Tamamen online televizyon izlemeniz için internetten data alışverişi yaparak az kota harcayarak size internetten televizyon izletir.

 

ZincRed in en iyi taraflarından birisi harddiskinize kayıt özelliğinin olmasıdır. Online televizyon izlerken aynı zamanda izlediğiniz dizi film ve türevi şeyleri kayıt yapabilirsiniz. Kayıtları sizin seçiminize göre HD kalite kayıt yapabilir ama bu sizin kotanızı harcama durumunu arttıracaktır.

 

Zincred ile online televizyon izlerken hangi kanalları kullanabilirsiniz sorusunu duyar gibiyim. Altyapı ve güncelleme olarak web tabanlı çalışmaktadır. Ve popüler şekilde bütün kanallar eklenmektedir. 10 saniyelik güncelleme sonrasında internetten televizyon izleme programı size bütün sorunlarınızı unutturacaktır. ZRED televizyon programı android için hazırlanmaya başlanıcağını tahmin ediyoruz. Bu sayede android telefonunuzdanda televizyon izleyebileceksiniz. . .

ZRED bilgisayarda televizyon izleme programını aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

 

Bilgisayardan Televizyon izleme programı indir
Sosyal medyada paylaş...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on TumblrPin on Pinterest

Bir Cevap Yazın

Top